• icon0(384) 311 20 02
  • iconinfo@acigol.bel.tr
  • icon YUKARI MAH. BELEDİYE CAD. NO:55 ACIGÖL/NEVŞEHİR

TRAP ATIŞLARI VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER FESTİVALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

TRAP ATIŞLARI VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER FESTİVALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

TRAP ATIŞLARI VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER FESTİVALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

Belediyemiz tarafından 16 Haziran 2019 pazar günü İlçemizde düzenlenen 7. Geleneksel Trap Atışları ve Kültürel Etkinlikler Festivali, farklı illerden de yarışmacı ve  katılımcılarla gerçekleştirildi.  Acıgöl İlçesi Maar Gölü’ne kurulan platformda yapılan trap atışlarına hareketli makine, sağ sol arkası, Profesyonel, tek kurşun tek hedef, tek kurşun ve grup yarışmaları olmak üzere 5 farklı kategoride yarışıldı. Festivale; Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Acıgöl Kaymakam Vekili Doğukan kOYUNCU , Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörü Murat Asiltürk, Daire amirleri ve çok sayıda vatandaşlarımız katıldı. Yarışmada dereceye giren yarışmacılara  çeşitli ödül ve hediyeleri Acıgöl Kaymakam Vekili Doğukan Koyuncu, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş ve Protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

Festivale katılan tüm yarışmacılara katılımcılara ve festivali izlemeye gelen vatandaşlarımıza ücretsiz yemek ve çay ikram edildi.

Belediyemiz tarafından yapılan festivalimize katılan yarışmacılara, seyircilere ve katkı ve destek veren tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.